VİDEO KAMERA ÇEKİMİ

KAMERA ÇEKİMİ

Gelişen kamera teknolojileri ile birlikte düğün ve nişan, toplantı ve organizasyon, yıl sonu ve mezuniyet, anaokulu yıl sonu, dron çekimleri ve düğün klipleri gibi artık birçok hizmeti profesyonel kamera çekim teknikleri ve net bir görüntü kalitesiyle ile sizlere sunmaktayız. 

Tüm bu çekimleri başarıyla yapabilecek profesyonel bir ekip çalışması hata riskini azaltmak ve önemli günlerinizi veya anlarınızı en kaliteli ve net bir şekilde kaydetmek sizin için olduğu kadar bizim için de oldukça önemlidir. Kamera çekiminde doğru ve kaliteli ekipmanlarla istenen sürede ve bütçeye uygun olarak çekim yapabilecek bir ekip, kamera çekiminin başarısı konusunda en önemli etkendir. 

Bir kamera çekiminin bütçesi istenilen etkinliğin türüne göre değişkenlik gösterir. Çünkü her çekim kendi içerisinde farklı teknikler ve ekipmanlar gerektirdiğinden ve çekimin türüne göre görsellik noktasında hassasiyetinden dolayı maliyetlerde bu etkenlere göre hesaplanır.

Çektiğimiz tüm görüntüleri yüksek kalitede kayda alıyor, prodüksiyon ekibimiz tarafından kurgu ve montajı yapılarak müşteri taleplerine göre istenilen görüntü formatında (Blu-ray, DVD-MPEG2, MPEG4) teslim ediyoruz.  

Bizi Arayın (0507) 931 26 00 veya E-Mail Yoluyla Ulaşın
bilgi@nehirmedya.com

Sektörün Profesyonel Çekim Merkezine, Nehir Medya'ya Bekliyoruz. Bize Ulaşın

Referanslarımız ile birlikte büyüyoruz